Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kim Kardashian chciałaby zagrać w filmie Marvela

Aktorka nie naciska, ale…

Kim Kardashian to amerykańska supergwiazda, modelka i osobowość medialna, znana głównie z występów w reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Celebrytka przyznała się, że z chęcią zagrałaby w jakieś produkcji spod szyldu wytwórni Marvel Studios.

Powiedziała o tym w rozmowie z Interview Magazine, podkreślając, że jest otwarta na propozycje.

Czy zagrałabym w filmie? Tak, gdyby coś ciekawego się pojawiło. Może Marvel, to byłaby świetna zabawa! Nie szukam teraz niczego, ale wierzę, że takie okazje pojawiają się same” - twierdzi Kardashian.

Dla scenarzystów nie byłby to duży problem, aby aktorka zagrała samą siebie w produkcji Marvela. Wszak udowodnili, że potrafią włączyć znane osobistości świata rzeczywistego w uniwersum MCU, kiedy to Elon Musk pojawił się we własnej osobie w „Iron Manie 2” u boku Tony’ego Starka w jednej ze scen bankietowych.

Udział supergwiazdy odbiłby się szerokim echem w mediach ze względu na jej ogromne zasięgi. Na samym Instagramie posiada aktualnie około 329 milionów obserwujących, co czyni ją jedną z najpopularniejszych osób na świecie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze