Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kilkanaście minut rozgrywki z Fire Emblem Warriors

Bezustanna walka.

W sieci pojawił się trwający niespełna 12 minut materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z gry akcji Fire Emblem Warriors w wersji Nintendo Switch.

Nagranie opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube brytyjski sklep internetowy GAME. Film przedstawia ujęcia zarejestrowane w 60 klatkach na sekundę.

Nie zabraknie jegomości dosiadających wierzchowców

Produkcja wzorowana jest na serii Dynasty Warriors. To oznacza, że zabawa sprowadzi się głównie do walki z setkami widocznych na ekranie przeciwników.

Materiał składa się więc wyłącznie z ujęć prezentujących walkę. Prowadzeni przez gracza bohaterowie wyprowadzają zróżnicowane ciosy, które można też łączyć ze sobą.

Podczas zabawy pojawi się opcja swobodnego przełączania pomiędzy kilkoma podopiecznymi. Łącznie gra zaoferuje co najmniej czternaście postaci pochodzących z różnych odsłon cyklu Fire Emblem.

Starcie urozmaicane jest przez mniejsze wyzwania poboczne. We fragmencie przedstawionym w filmie można było zająć się powstrzymaniem wrogów przed wezwaniem posiłków lub rozprawieniem się z przybyłymi kawalerzystami.

Ciekawostką może być fakt, że gra położy duży nacisk na dubbing, co wyróżni tytuł na tle innych produkcji w stylu Dynasty Warriors, w których dialogi przedstawiane są w formie tekstowej.

Fire Emblem Warriors ukaże się tegoroczną jesienią. W planach jest także - odpowiednio zmodyfikowana - wersja przygotowywana z myślą o przenośnym 3DS.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze