Skip to main content

Już 25% graczy ukończyło God of War Ragnarok

W dwa tygodnie od premiery.

Przeglądając listę trofeów możliwych do zdobycia w God of War Ranarok, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy - między innymi ilu graczy ukończyło produkcję oraz ilu zrobiło to na 100%.

Do końca dotarło dokładnie 24,8% osób, które kupiły grę. Być może na pierwszy rzut oka liczba ta nie imponuje, jednak wystarczy porównać ją z innymi grami, by zrozumieć, że to świetny wynik. Dla przykładu - kampanię fabularną w bardzo popularnym Call of Duty Modern Warfare 2 ukończyło zaledwie 13,7% graczy PC, a Halo Infinite, czyli największą z ostatnich premier Microsoftu - zaledwie 9,88%.

Wielu graczy nigdy nie przechodzi kupionych przez siebie gier, więc wynik około 25% osiągnięty w zaledwie dwa tygodnie od premiery robi wrażenie. Mówimy o przygodzie, której pobieżne ukończenie - bez zagłębiania się w aktywności poboczne - zajmuje ponad 20 godzin, a średni czas rozgrywki to ponad 37 godzin. Liczba graczy, która dotarła do końca, pokazuje z jak dobrą i wciągającą pozycją mamy do czynienia.

Z listy trofeów dowiadujemy się też, ilu graczy przeszło God of War Ragnarok na 100% i zdobyło „platynę”. W tym przypadku wynik jest już niższy i wynosi 3,9% graczy. Zdobycie wszystkich trofeów w grze może być czasochłonne i nie powinno dziwić, że wielu poprzestaje na obejrzeniu zakończenia historii.

God of War Ragnarok jest grą akcji, która jednocześnie opowiada pasjonującą historię osadzoną w świecie nordyckich mitów. Pozycja ukazała się wyłącznie na konsolach PS4 i PS5 i zbiera najwyższe oceny, zarówno wśród recenzentów, jak i graczy. Jeśli zamierzacie sięgnąć po platynowe trofeum, zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika.

Zobacz także