Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro premiera Kalkulatora na Nintendo Switch - cena to 36 złotych

Najtaniej jest właśnie w Polsce.

Już jutro - 12 maja - w Nintendo eShop zadebiutuje Kalkulator. Cenę aplikacji od wydawnictwa Sabec ustalono w naszym kraju na 36 złotych.

Przydatny program ukaże się niefortunnie już po egzaminach maturalnych z matematyki, lecz dobra wiadomość jest taka, że właśnie w Polsce będzie najtańszy. W Niemczech trzeba będzie na przykład zapłacić 8,99 euro, a więc równowartość około 41 zł.

2+2

Kalkulator - jak sama nazwa wskazuje - pozwoli wykonać przeróżne operacje matematyczne, z opcjami „naukowymi” włącznie. Aplikacja obejmuje zaledwie 53 MB i nie wspiera niestety zapisów na serwerach „w chmurze”.

Wspomniane Sabec „słynie” z programów, które można określić jako „podstawowe”. W przeszłości firma odpowiadała między innymi za Night Vision (symulacja noktowizji z wykorzystaniem kamery Switcha), czy też Szachy, Golf, Paint, Rzutki, Pianino oraz Robox (nie mylić z Roblox).

„Kalkulator ma atrakcyjny, współczesny i praktyczny design, który z pewnością będzie popularny wśród studentów i inżynierów” - czytamy w opisie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze