Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jezus walczy z Buddą w bijatyce Fight of Gods

Nietypowa produkcja.

Steam regularnie zalewany jest produkcjami o co najmniej wątpliwej jakości. Wśród przeróżnych produkcji tego typu niekiedy można znaleźć coś, co jest tak słabe, że aż śmieszy.

Jednym z przykładów jest bijatyka Fight of Gods z programu Early Access. Dwuwymiarowa produkcja odpowiada na klasyczne pytanie: kto wygrałby bijatykę - Jezus czy Budda?

Mojżesz w akcji

Jak prezentuje poniższy, fantastyczny materiał wideo, Jezus walczy za pomocą resztek krzyża, wciąż przytwierdzonych do dłoni, podczas gdy Budda lewituje w powietrzu na złotym tronie.

W grze są też inne postacie. Mojżesz okłada przeciwników tablicami z dziesięcioma przykazaniami, a następnie topi wroga w morzu - jako cios specjalny. Do tego Zeus, Odyn i inni.

Za prace odpowiada studio Digital Crafter z Tajwanu. Całość przypomina słaby port mobilny, choć wydawcą jest dość dobrze znana firma PQube.

Dostępne mapy to między innymi Eden oraz Morze Czerwone. Do tego tryby arcade, pojedynki oraz trening. Obecnie trwa także głosowanie, w którym gracze mogą wybrać następną postać: Posejdon? Ra? Loki? Quetzalcoatl? Cthulu? Koreański Jezus?

Fight of Gods kosztuje obecnie 40 procent taniej, wycenione na 4,79 euro (ok. 20 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze