Skip to main content

Japończycy zagrają w Left 4 Dead na automatach

AKTUALIZACJA: Pierwsze ujęcia z gry.

Aktualizacja (15.05.2014): Japońskie Left 4 Dead: Survivors w wersji na automaty doczekało się pierwszego zwiastuna z fragmentami rozgrywki.

Całość przypomina dobrze znaną strzelankę kooperacyjną od Valve, a materiał wideo okraszono zabawnymi hasłami, w stylu „4vs1000” czy „biegaj i strzelaj”.

Zobacz na YouTube

*

Oryginalna wiadomość (30.04.2014): Valve zapowiedziało nową odsłonę serii Left 4 Dead. Nie jest to jednak klasyczna wersja popularnej strzelanki, lecz produkcja na automaty, planowana w Japonii.

Pełny tytuł projektu to Left 4 Dead: Survivors. W produkcji pomaga firma Taito, która już w 2006 roku przygotowała automat o wiele mówiącej nazwie Half-Life 2: Survivor.

Twórcy nie oferują wielu szczegółów na temat Survivors, poza niepokojącym materiałem wideo z zombie w roli głównej oraz obrazkiem z potwierdzeniem nazwy.

„Prawdziwa” kontynuacja Left 4 Dead pozostaje obecnie w sferze spekulacji. W sierpniu 2013 roku w sieci pojawiły się zdjęcia z wycieczki do siedziby Valve, gdzie na jednym z monitorów znaleziono nazwy Left 4 Dead 3 i Source 2.

Wcześniej, w październiku 2012 roku, Chet Faliszek z Valve przyznał, że trzecia odsłona kooperacyjnej strzelanki nie jest wykluczona.

- Może w przyszłości - mówił w rozmowie z Eurogamerem. - Ale to samo mogę powiedzieć o wszystkich naszych tytułach, więc to żadna obietnica.

- Kochałem prace nad tą serią, to jedna z moich ulubionych. Świat i postacie to źródło świetnej zabawy, uwielbiam też horrory - dodał.

Zobacz na YouTube

Zobacz także