Skip to main content

Jak Wolverine przeżył? Reynolds i Jackman „wyjaśniają” z przymrużeniem oka

Trollując fanów.

Ryan Reynolds i Hugh Jackman wspólnie wystąpią w produkcji „Deadpool 3”, której premiera będzie 6 września 2024 roku. Jackman ponownie wcieli się w Wolverine’a, a powrót tego bohatera zrodził pewne wątpliwości, które aktorzy postanowili rozwiać.

Gwiazdor miał pożegnać się z rolą legendarnego mutanta wraz z filmem „Logan” w 2017 roku. Okazuje się jednak, że ostatecznie z niej nie zrezygnował. Materiał wideo z wyjaśnieniami pojawił się na kanale Youtube Ryana Reynoldsa, gdzie artyści w zabawny sposób próbują odpowiedzieć na pytanie, jakim cudem Wolverine przeżył.

Tak naprawdę nie dowiadujemy się niczego nowego, bo aktorzy postanowili nas strollować i opowiedzieć o faktach, które znamy od lat. Najpierw potwierdzają, że Logan zginął w produkcji „Logan”, aby potem przejść do wyjaśniania okoliczności, w jakich Deadpool spotkał Wolverine’a. Jednak ten fragment rozmowy jest skutecznie wyciszony przez muzykę.

Komentarze pod filmem wskazują, że fanom bardzo spodobała się energia wytworzona między gwiazdami. Niektórzy najwyraźniej nie mogą się doczekać, gdy zobaczą duet Wolverine i Deadpool w akcji w świecie MCU.

Zobacz także