Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Ja jestem Groot” wraca z drugim sezonem. Marvel pokazał uroczy zwiastun

Baby Groot znów chwyci za serce.

Kultowy superbohater znany z trylogii „Strażnicy Galaktyki” powraca na ekran. Disney+ i Marvel Studios pokazali uroczy zwiastun drugiego sezonu serialu „Ja jestem Groot”. Już 6 września otrzymamy kolejne pięć krótkometrażowych odcinków.

Premierowa odsłona serii, która zadebiutowała w streamingu w sierpniu zeszłego roku, przedstawiała przygody Małego Groota tuż po wydarzeniach z pierwszej części „Strażników Galaktyki”. Widz towarzyszył bohaterowi na wczesnym etapie jego dorastania.

W drugiej - idąc za oficjalnym opisem - „sprawiająca kłopoty mała gałązka dalej będzie odkrywać wszechświat na pokładzie statku kosmicznych strażników, stając twarzą w twarz lub nos w nos z nowymi, barwnymi stworzeniami i środowiskami”.

Zauważmy, że zwiastun „Ja jestem Groot” uzyskał w krótkim czasie ponad 50 tysięcy łapek w górę

Tym razem jednak akcja kolejnego sezonu rozegra się już pomiędzy „Strażnikami Galaktyki 2” a „Avengers: Wojna bez granic”. Marvel nie ukrywa, że produkcja ma przede wszystkim chwytać za serce ujmującym superbohaterem, który w dziecięcy sposób odkrywa świat wokół siebie i rządzące nim mechanizmy.

Animację w całości wyreżyserowała Kirsten Lepore, mająca na swoim koncie chociażby serię „Pora na przygodę!”. Nad projektem czuwali także Kevin Feige, prezes Marvel Studios i James Gunn, autor trylogii „Strażnicy Galaktyki”. Pierwszy sezon „Ja jestem Groot” otrzymał w serwisie Rotten Tomatoes 88 procent pozytywnych ocen od recenzentów i 73 procent od widzów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze