Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Informacje i zwiastun gry Mars: War Logs

Cyberpunkowe RPG twórców Of Orcs and Men.

Opublikowano pierwszy zwiastun Mars: War Logs, produkcji francuskiego studia Spiders. Wcześniejsze dokonania producenta to m.in. Of Orcs and Men i Faery: Legends of Avalon.

Rozgrywka toczy się na tytułowej planecie, gdzie najcenniejszym surowcem stała się woda. Gracz wciela się w postać Roy'a Temperance, który wplątuje się w aferę, która może zaważyć na losach całej społeczności żyjącej na Marsie.

Mars: War Logs będzie grą RPG, tworzoną w klasycznej konwencji. Główną postać rozwijamy, zdobywając doświadczenie, które możemy inwestować w kolejne umiejętności i statystyki. Do drużyny mogą dołączyć postacie niezależne, które pomogą nam w walce, ale także stworzą specjalne przedmioty i ekwipunek.

Za oprawę audiowizualną odpowiada autorskie rozwiązanie studia Spiders - Silk Engine, oparty na technologii stworzonej przez Sony na potrzeby PhyreEngine (Dark Souls, Journey).

Gra ma ukazać się wiosną przyszłego roku, na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze