Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hustle Castle - broń i ekwipunek

Jak zdobywać sprzęt, wyposażenie.

Broń jest bardzo ważna w Hustle Castle, podobnie jak różne elementy wyposażenia. Wszystko to zyskujemy przede wszystkim ze skrzynek - które otrzymujemy za darmo za codzienne logowanie do gry.

Skrzynie są też czasem łupem po wygranej bitwie. Broń możemy też czasem otrzymać jako nagrodę po walce lub wykonanie specjalnego wyzwania (także związanego z bitwami).

By otworzyć ekwipunek postaci, trzeba po prostu na nią kliknąć. Wtedy zobaczymy poniższe menu. Widzimy tutaj wartość bojową postaci (1) - to wyznacznik tego, jak efektywna jest w bitwie i jacy wrogowie będą dobierani do nas na Arenie.

Poniżej możemy też sprawdzić statystyki (2). Warto by wojownicy walczący w zwarciu mieli wysoką wartość pancerza. Dalej mamy też sloty na przedmioty postaci (3) i ogólny ekwipunek (4), z którego przeciągamy przedmioty do wolnych pól przy postaci.

Przedmioty oznaczone kolorami (zielony, niebieski i tak dalej) to przedmioty z cechami specjalnymi, silniejsze od szarych. Zawsze dokładnie czytaj opisy przedmiotów, nie patrz tylko na obrażenia czy wartość pancerza.

Jeśli jakaś postać nie może wyposażyć jakiegoś przedmiotu, odpraw ją do sali treningowej, by zwiększyła swój poziom. Pamiętaj, by regularnie upewniać się, że wszyscy wojownicy mają wyposażony najlepszy sprzęt jaki posiadasz.

Następnie: Hustle Castle - walka i czary, zaklęcia (spells)

Spis treści: Hustle Castle - poradnik i najważniejsze wskazówki

Poprzednio: Hustle Castle - budowanie i rozwój

Komentarze

More Poradniki

Najnowsze artykuły