Skip to main content

House Flipper - wszystkie narzędzia i jak je odblokować

Mop, wałek, narzędzia do sprzedaży i inne.

House Flipper oferuje mnóstwo narzędzi do remontowania i prac domowych, ale nie ze wszystkich skorzystasz od początku. Oto jakie narzędzia dostępne są w grze i jak możesz je odblokować.


Na tej stronie:


Jak odblokować narzędzia

Aby zyskać dostęp do kolejnych opcji i narzędzi, należy najpierw ukończyć odpowiednie zlecenia, które znajdziesz w skrzynce mailowej na laptopie w biurze (1).


Mop i tablet

Mop służy do czyszczenia zabrudzeń i jest niezbędnym narzędziem, dzięki któremu usuniemy nawet najgorsze plamy.

Tablet służy za podręczne menu, w którym znajdziemy następujące zakładki:

  • Sklep – służy do kupowania elementów wystroju domu takich jak meble, płytki, farby, oświetlenie czy ozdoby;
  • Kupujący – lista osób zainteresowanych kupnem nieruchomości;
  • Ulepszenia – w tej zakładce możemy przydzielać punkty umiejętności naszej postaci;
  • Aparat – zrobimy nim zdjęcia, które możemy później wykorzystać jako ozdobę na ścianie.

To podstawowe narzędzia, dlatego oba odblokujesz, wykonując pierwsze zlecenie dostępne w grze – Były wyniósł mi z domu kaloryfer dla Sandry Żur. Zlecenie opiera się głównie na sprzątaniu.


Wałek malarski i narzędzie do sprzedaży przedmiotów

Możliwość malowania ścian i sprzedawania przedmiotów zyskasz po ukończeniu zlecenia Amarantowa odmiana dla Amandy Johnson. Zlecenie opiera się głównie na malowaniu ścian.


Młot budowlany i budowanie ścianek

Młot do wyburzania starych oraz możliwość budowania nowych ścian odblokujesz po ukończeniu misji Dobudowa ściany dla Tomasza Zgrzyblewicza lub Trzeba zająć się ścianą dla Janusza Sikały. Oba zadania wymagają wyburzenia i/lub postawienia kilku ścianek działowych.


Paca zębata do płytkowania i panelowania

Narzędzia, dzięki którym będzie można położyć płytki oraz panele na ścianach i podłodze odblokujesz po ukończeniu zlecenia Niezbędna dodatkowa łazienka dla Edwarda Wielobączkiego. Zlecenie opiera się głównie na wykończeniu i wyposażeniu łazienki.


Wąż ogrodowy i łopata (wymagane DLC Garden Flipper)

Wąż ogrodowy do podlewania roślin i łopatę do ich sadzenia (można też przy jej pomocy przepędzać krety) otrzymasz w nagrodę po ukończeniu zlecenia Trochę żwirku i krzewy dla Eweliny Ząbek. Zadanie opiera się na wyrywaniu chwastów, wysypaniu dekoracynego żwiru oraz posadzeniu kilku roślin.


Przycinarka do trawy (wymagane DLC Garden Flipper)

Aby odblokować przycinarkę do trawy i krzewów, należy ukończyć zlecenie Trzeba usunąć krzaki dla Ethana Jonesa. Podczas tego zadania poznasz podstawy koszenia trawy i wycinania krzewów. Dowiesz się też, jak rozkładać trawę z rolki.


Siekiera do ścinania drzew (wymagane DLC Garden Flipper)

Siekierę odblokujesz na stałe po ukończeniu zlecenia Trzeba ściąć drzewa dla Katarzyny S. Podczas tego zadania nauczysz się m.in. wycinać drzewa i budować oczka wodne.


Kosiarka do trawy (wymagane DLC Garden Flipper)

Kosiarkę do trawy odblokujesz po wykonaniu zlecenia Trawniczek i basen dla Ksawerego Wolskiego. Zadanie opiera się na głównie na koszeniu, ale dowiesz się też, jak zbudować basen w ogródku.

Następnie: House Flipper - jak kupić dom

Spis treści: House Flipper - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: House Flipper - płytki i panele: jak odblokować i kłaść

Zobacz także