Skip to main content

House Flipper - sprzedaż domu, licytacja

Przekazywanie nieruchomości nowym właścicielom.

Na handlu nieruchomościami można nieźle zarobić w grze House Flipper. Na tej stronie znajdziesz wskazówki jak sprzedać dom, a także jak na tym zarobić.

Po pierwsze, musisz posiadać co najmniej dwie nieruchomości, by móc sprzedać jedną z nich. Druga jest zarezerwowana na biuro.

Planując sprzedaż domu, dobrze jest zacząć od odwiedzenia zakładki Kupujący (1) w tablecie. Znajdziesz tam informacje o potencjalnych klientach i ich wymaganiach (2).

Spełnienie wszystkich wymagań pozwoli uzyskać wyższą cenę za nieruchomość. Więcej na ten temat znajdziesz na naszej stronie o podbijaniu wartości domu.

Gdy uznasz, że dom jest gotów do sprzedania, otwórz główne menu klawiszem ESC lub przyciskiem START/MENU na kontrolerze i wybierz opcję Sprzedaj dom (3).

Po wystawieniu domu na aukcji pojawi się ekran z kosztami i przewidywanym zyskiem lub stratą (4) oraz nazwiskami licytujących osób (5). Po krótkiej chwili aukcja zostanie zakończona i będzie można przejść do następnego etapu.

Po zaznaczeniu zwycięzcy aukcji pojawi się kilka opcji:

  • Odrzuć ofertę (klawisz ESC lub kółko/B na kontrolerze) – przerywa proces sprzedaży i pozwala wrócić do remontowania domu. Za przerwanie aukcji trzeba będzie zapłacić niewielką grzywnę;
  • Zaakceptuj ofertę (klawisz Spacji lub kwadrat/X na kontrolerze) – kończy transakcję. Dom przechodzi na własność kupującego, a ty otrzymujesz pieniądze na konto;
  • Negocjuj (kombinacja klawiszy SHIFT+Enter lub trójkąt/Y na kontrolerze) – ta opcja stanie się dostępna po zainwestowaniu jednego punktu umiejętności w zdolność Cena do negocjacji. Pozwala ona nieznacznie podnieść cenę, ale szansa na powodzenie jest losowa. Więcej na ten temat przeczytasz na naszej stronie o negocjacjach.

Następnie: House Flipper - jak zwiększyć wartość domu: wymagania klientów, ogród

Spis treści: House Flipper - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: House Flipper - negocjacje, zwiększenie ceny sprzedaży domu

Zobacz także