Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror niczym z PS1 zmierza na konsole. Na Steamie ma świetne opinie

Chasing Static ma szansę zaintrygować nowych graczy.

Chasing Static trafi na konsole już 12 stycznia tego roku, dzięki czemu kolejni gracze poczują się jak w strasznym filmie z lat 80. Od jutra - a więc 12 stycznia - grę będzie można kupić na platformach PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Chasing Static to horror psychologiczny oferujący poczucie izolacji i samotności w niepokojącym świecie stylizowanym na grafikę z pierwszego PlayStation. Gracze wcielają się w Chrisa Selwooda, który podejmuje próbę odkrycia pewnej zagadki z przeszłości.

Studio Headware Games nie sięgało tu po tanie sztuczki mające łatwo wystraszyć gracza (tzw. jump scares) i zamiast tego postawiono przede wszystkim na niepokojącą atmosferę. W recenzjach na Steamie można dostrzec, że większość osób podaje wspomnianą atmosferę jako jedną z głównych zalet produkcji. Warto podkreślić, że opinie są bardzo pozytywne.

Fabuła nie należy do najdłuższych, bo Chasing Statitc można ukończyć już w 3 godziny. To potencjalnie przyjemne doświadczenie dla fanów horrorów, lecz tylko na jeden wieczór. Warto mieć to na uwadze przed ewentualnym zakupem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Chasing Static

PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze