Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 jak nowy. Gra zmienia tytuł, dostaje tryb freelancer i nową opcję graficzną

World of Assassination jest już dostępne.

Wraz z zapowiadanym połączeniem trylogii Hitmana w jeden tytuł - teraz pod nazwą Hitman: World of Assassination - gra doczekała się także zapowiadanego od dawna trybu freelancer oraz nowej opcji graficznej. Stosowna aktualizacja jest już dostępna dla posiadaczy gry.

Jak możemy przeczytać w opisie patcha, wielokrotnie przekładany tryb freelancera dodaje do skradanki mechaniki znane z gatunku rouge-like. W tej przygodzie Agent 47 stara się rozwiązać sprawę międzynarodowego syndykatu przestępczego, rekrutującego operatorów spośród zwykłych ludzi.

W tym celu protagonista będzie podróżował po całym świecie, identyfikując członków organizacji, eliminując ich i w końcu badając pozostawione ślady. Zebrane poszlaki pozwolą ostatecznie dotrzeć do liderów gangu. Pomiędzy misjami możemy przygotować się do kolejnych zadań w kryjówce, którą możemy dowolnie personalizować.

Oprócz tego, grę zaktualizowano o obsługę technologii Nvidia DLSS 3, dostępnej dla najnowszych kart graficznych serii RTX 4000 oraz funkcję niwelowania opóźnień myszy Nvidia Reflex - ta dostępna jest dla wszystkich kart GeForce serii 900 i nowszych. Po włączeniu obu algorytmów, gracze mogą spodziewać się znacznego wzrostu liczby klatek na sekundę i przyjemniejszej rozgrywki.

Dodatkowo aktualizacja naprawia szereg wykrytych błędów, poprawia stabilność działania produkcji. Przypomnijmy, że zmiana Hitman 3 w Hitman: World of Assassination dodaje do gry także pełną zawartość z dwóch poprzednich odsłon serii. Osoby posiadające wcześniej te tytuły osobno wciąż mają do nich dostęp, jednak teraz możliwe jest przejście ich misji wraz ze wszystkimi nowościami i poprawkami, jakie wprowadzono w „trójce”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hitman World of Assassination

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze