Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitler w szlafroku w zwiastunie Wolfenstein 2: The New Colossus

KKK, roboty i dużo strzelania.

Przedstawiciele Machine Games przygotowali nowy trailer strzelanki Wolfenstein 2: The New Colossus. Materiał przypomina o premierze zaplanowanej na 27 października.

Gra trafi tego dnia na PC, PS4 i Xbox One. Wersja na Nintendo Switch zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

W materiale widzimy fragmenty scenek przerywnikowych, ale także rozgrywki. Po raz kolejny można dostrzec, że prawdopodobnie często zmierzymy się ze zrobotyzowanymi żołnierzami - albo przynajmniej odzianymi w ciężkie kombinezony.

Ostatnia scena potwierdza obecność Adolfa Hitlera. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie on ostatnim bossem - gdy już wyzdrowieje i zrzuci szlafrok.

Nowy Wolfenstein przenosi akcję do Stanów Zjednoczonych. Przygoda rozpoczyna się w Nowym Orleanie, gdzie Blazkowicz nawiązuje kontakt z lokalnym ruchem oporu.

Zobacz: Wolfenstein 2: The New Colossus - Poradnik, Solucja

Deweloperzy rozwijają sprawdzoną i udaną formułę rozgrywki z oryginału. Najważniejsze jest wciąż efektowne i dynamiczne strzelanie, tym razem nawet z dwóch różnych rodzajów broni jednocześnie.

Nowością są dodatkowe zdolności bohatera, do których zyskuje dostęp dzięki mechanicznym wspomagaczom pomagającym mu poruszać się po bolesnym wypadku z końcówki The New Order. BJ może wykonać - przykładowo - szarżę, by przewrócić wroga.

O autorze

Komentarze