Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Henry Cavill nie powróci jako Superman. DC Studios ma nowy plan na postać

James Gunn napisze scenariusz.

Henry Cavill oficjalnie nie powróci do roli Supermana, pomimo że zostało to już zapowiedziane. Szefowie DC Studios mają nowy plan na tę postać. Aktor wydał oświadczenie w tej sprawie.

„Właśnie spotkałem się z Jamesem Gunnem oraz Peterem Safranem i to smutna wiadomość dla wszystkich” - napisał Cavill na swoim profilu na Instagramie. „Ostatecznie nie powrócę do roli Supermana. Po tym, jak studio kazało mi ogłosić swój powrót jeszcze w październiku przed zatrudnieniem nowych szefów, ta wiadomość nie jest najłatwiejsza”.

„Zmiana warty to coś, co się zdarza. Szanuję to. James i Peter mają swoje uniwersum do zbudowania. Życzę im i wszystkim zaangażowanym w nowe uniwersum wszystkiego najlepszego” - oznajmił aktor.

Nowy „Człowiek ze stali” z Henrym Cavillem już definitywnie nie powstanieZobacz na YouTube

Powrót aktora sugerowała scena po napisach w filmie „Black Adam”, ale dopiero teraz dostaliśmy potwierdzenie, że to nie nastąpi. To nie oznacza jednak, że studio zrezygnowało z postaci Supermana. James Gunn rozpisze nowy scenariusz.

„Mamy gotowy projekt DC, z którego nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni” - napisał filmowiec na Twitterze. „W początkowych etapach nasza historia skupi się na wczesnych latach życia Supermana, więc w tę postać nie mógł się wcielić Henry Cavill. […] jesteśmy jego wielkimi fanami i już rozmawialiśmy o wielu ekscytujących możliwościach współpracy w przyszłości”.

Przypomnijmy, że Cavill po raz pierwszy wcielił się w tę postać za sprawą filmu „Człowiek ze stali” w 2013 roku. Potem wystąpił w takich produkcjach jak „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Liga Sprawiedliwości” czy „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. W uniwersum DC dojdzie prawdopodobnie także do innych przetasowań. Więcej o nich dowiecie się z naszego newsa.

Read this next