Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

HBO Max kasuje serial „Justice League Dark”. Reżyser ma w planach nowy projekt

J.J. Abrams dał o sobie znać.

J.J. Abrams, producent chociażby „Westworld” i „Krainy Lovecrafta”, nie zrealizuje serialu „Justice League Dark” dla platformy HBO Max. Filmowiec nie będzie jednak narzekał na brak obowiązków, ponieważ otrzymał już nową propozycję.

HBO od kilku lat próbowało zekranizować losy superbohaterów z drużyny Justice League Dark, znanych z powieści graficznych wydanych pod szyldem DC Comics. Powstały nawet między innymi dwie animacje - „Liga Sprawiedliwości: Mrok” w 2017 roku i „Justice League Dark: Apokolips War” w 2020 roku. Wciąż jednak planowano zrealizować film fabularny. Potem pojawił się pomysł serialu.

Animacje „Justice League Dark” zostały ciepło przyjęte przez fanów, więc liczono na serial aktorskiZobacz na YouTube

Niestety od kilku miesięcy próżno było szukać nowych aktualizacji dotyczących projektu. Teraz redakcja The Hollywood Reporter potwierdziła, że produkcja została wyrzucona do kosza, a Abrams zajmie się od tej pory nową serią „Duster”. Tytuł po raz pierwszy ogłoszono w 2020 roku.

Jego akcja rozegra się w 1972 roku i skupi się na losach pierwszej czarnoskórej agentki FBI, która zrekrutuje brawurowego kierowcę, aby pomógł jej zniszczyć rosnący w siłę syndykat przestępczy. W rolach głównych zagrają Rachel Hilson (Cindy Day w serialu „Lakers: Dynastia zwycięzców”) i Josh Holloway (James „Sawyer” Ford w serialu „Zagubieni”). Pierwszy sezon będzie składać się z ośmiu odcinków, które pojawią się na HBO Max. Nie wyznaczono jeszcze daty premiery.

Read this next