Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwiazdy „Stranger Things” otrzymają miliony dolarów za 5. sezon. Ujawniono stawki

Za finał popularnej serii.

Ujawniono konkretne stawki, jakie gwiazdy „Stranger Things” rzekomo wynegocjowały w ramach wynagrodzenia za finałowy sezon serialu. Niektórzy zgarną prawie 10 milionów dolarów.

Z racji tego, że piąta odsłona popularnej serii ma być ostatnią, aktorzy postanowili zjednoczyć się i wspólnie zasiąść z producentami do stołu negocjacyjnego, aby ustalić podwyżki. Według źródeł serwisu Puck, artyści zostali podzieleni na cztery grupy pod względem wysokości wypłat. W pierwszej znalazły się dwie gwiazdy, czyli Winona Ryder (filmowa Joyce Byers) i David Harbour (Komendant Jim Hopper), którzy zgarnęli po 9,5 miliona dolarów za cały sezon.

Do drugiej przydzielono takich aktorów jak Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Finn Wolfhard (Mike Wheeler) i Sadie Sink (Max Mayfield). Każdy z nich ma otrzymać ponad 7 milionów dolarów.

„Stranger Things” to najczęściej oglądana seria przez użytkowników NetflixaZobacz na YouTube

Natomiast do trzeciej grupy, która może liczyć na około 6 milionów dolarów, należą Joe Keery (Steve Harrington), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Maya Hawke (Robin Buckley) i Charlie Heaton (Jonathan Byers). Czwarty poziom wynagrodzeń obejmuje resztę obsady, ale jeśli chodzi o Millie Bobby Brown (Eleven), to aktorka otrzyma pensję w ramach oddzielnej i bardzo lukratywnej umowy z platformą Netflix.

Na razie nie znamy wiele szczegółów dotyczących fabuły piątego sezonu „Stranger Things”, ale wiemy, że będzie zwieńczeniem całej serii i będzie się składać z ośmiu odcinków. Premiera planowana jest na 2024 rok.

Read this next