Skip to main content

Gwiazda „Wonder Woman” w nowym filmie „Heart of Stone” od Netflixa

Gal Gadot wystąpi w thrillerze szpiegowskim.

Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź thrillera szpiegowskiego „Heart of Stone”, w którym wystąpi aktorka Gal Gadot, znana szerszej publiczności jako Wonder Woman z filmów wytwórni DC Entertainment. Trudno oprzeć się wrażeniu, że film ma konkurować z seriami typu „James Bond” czy „Mission Impossible”. Premiera w 2023 roku.

Gadot wcieli się w postać agentki Rachel Stone, która będzie miała do rozwikłania trudną zagadkę, wymagającą wielu poświęceń. Opublikowany materiał składa się z wielu szybkich scen walki, strzelanin i eksplozji, a sam film opisywany jest przez twórców jako „naturalistyczny, surowy thriller akcji pełen postaci, do których widz naprawdę się przywiązuje”.

Doświadczenie, jakie izraelska aktorka nabywała na planie serii „Szybcy i wściekli”, bardzo się przyda, ponieważ w „Heart of Stone” nie zabraknie też wielu sekwencji pościgowych. Obok Gadot wystąpią także Jamie Dornan, kojarzony bardzo mocną z rolą Christina Greya z produkcji „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i bollywoodzka gwiazda Alia Bhatt.

Zobacz także