Skip to main content

Gwiazda „Przyjaciół” zagra w serialu reżysera „Thor: Miłość i grom”

Lisa Kudrow dołącza do projektu Taiki Waititiego.

Taika Waititi, jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców w Hollywood oraz laureat Oscara, podjął się realizacji serialu fantasy „Bandyci czasu” (ang. „Time Bandits”) na podstawie filmu Terry’ego Gilliama z 1981 roku. Jedną z głównych gwiazd projektu została Lisa Kudrow, popularna Phoebe Buffay z kultowej serii „Przyjaciele”.

Aktorka jest jedną z najbardziej lubianych postaci wspomnianego serialu, który niedawno obchodził 28. rocznicę premiery. Twórcy „Bandytów czasu”, realizowanego dla platformy Apple TV+, z pewnością liczą na ogromną rozpoznawalność artystki, zwłaszcza wśród dorosłej części widowni.

Zdjęcia do „Bandytów czasu” rozpoczęły się w 2019 roku. Według The Hollywood Reporter, produkcja będzie komediową podróżą w czasie i przestrzeni wraz z grupą złodziei i ich najnowszym rekrutem - jedenastoletnim maniakiem historii.

Taika Waititi, mający na swoim koncie takie filmy jak „Thor: Miłość i grom”, „Thor: Ragnarok” czy „Jojo Rabbit”, jest współscenarzystą serialu i wyreżyseruje jego dwa pierwsze odcinki. Twórcy nie podali jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zobacz także