Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guy Ritchie wyreżyseruje remake animowanego „Herkulesa”

Z prawdziwymi aktorami.

Guy Ritchie nadal specjalizuje się w filmach akcji, lecz nie stroni najwyraźniej od odświeżania licencji Disneya. Po „Aladynie” z 2019 roku czas na „Herkulesa” z prawdziwymi aktorami.

Mowa o nowej wersji animacji z 1997 roku. Produkcją zajmie się firma AGBO, założona przez reżyserów „Avengers: Koniec gry”. Prace są na wczesnym etapie - trwają poszukiwania scenarzysty. Zarys opowieści przygotował Dave Callaham („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”).

Poza tym nie znamy żadnych szczegółów. Richie pracuje obecnie nad dwoma „klasycznymi” filmami akcji. Operation Fortune: Ruse de Guerre jest w postprodukcji, trwają też zdjęcia do pozycji z Jakem Gyllenhaalem, jeszcze bez tytułu.

Jeśli o „Herkulesie” mowa, film z 1997 roku luźno bazuje na historii mitycznego herosa, który próbuje odkryć źródło swojej nadludzkiej siły. Można zakładać, że projekt przypominać będzie właśnie „Aladyna”, którego krytycy przyjęli raczej chłodno. Ważniejszy jest zapewne fakt, że w kinach film wygenerował ponad 1 mld dolarów przychodów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze