Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gunk - broń palna: pulse cannon, jak zdobyć

Broń do walki na dystans, jak odblokować pulse cannon.

The Gunk stawia na eksplorację i rozwiązywanie zagadek środowiskowych, przez co walka jest tutaj zdecydowanie na dalszym planie. W trakcie zabawy można jednak zdobyć broń palną, Pulse Cannon, dzięki której możliwe jest atakowanie na dystans, przydaje się też do kilku zagadek.

By odblokować działko musisz udać się do warsztatu (1) w twoim statku. Po wejściu z nim w interakcję otworzy się okno tworzenia ulepszeń.

Wśród dostępnych tutaj opcji znajdziesz Pulse Cannon (2). Wybierz je i wciśnij przycisk (3) by wykupić ulepszenie. Pamiętaj, że stanie się ono dostępne dopiero w trakcie rozdziału 3 (Chapter 3).

Po krótkiej animacji ulepszenie zostanie zainstalowane. By skorzystać z działka przytrzymaj prawy przycisk myszy, dzięki czemu na ekranie pojawi się celownik. Następnie wciśnij klawisz E, by wystrzelić pocisk energii (4).

Standardowo broń ta przydaje się do rozwiązywania zagadek środowiskowych - jak ta z drzwiami w rozdziale 3 - jednak w dalszej części gry będziesz mógł zainstalować do działka ulepszenie. Sprawi ono, że pociski będą na chwilę paraliżować wrogów, co ułatwi walkę.

Spis treści: The Gunk - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Gunk - walka: jak pokonać potwory

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze