Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Płonące pożądanie: podpalanie domów

Koktajle Mołotowa, Frank Tenpenny.

Płonące pożądanie to misja w GTA San Andreas, a także pierwsze zlecenie dla grupy C.R.A.S.H. W trakcie tego zadania musisz zdobyć koktajle Mołotowa i wykorzystać je do spalenia dziupli gangsterów.


Na tej stronie:


Płonące pożądanie

By odblokować to zadanie musisz ukończyć inną misję, mianowicie Madd Dogg. Po tym zadzwoni do ciebie Frank Tenpenny, policjant, którego znasz z początku rozgrywki. Na mapie pojawi się nowa ikonka, inicjał C (1). Udaj się tam i wejdź w czerwone pole (2), by rozpocząć zadanie.


Zdobycie koktajli Mołotowa, podpalenie budynków, Denise

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, wsiądź do dowolnego samochodu i udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji. Wewnątrz alejki, pomiędzy budynkami, znajdziesz koktajle Mołotowa (3) do zebrania. Zbierz broń, gdyż jest wymagana do ukończenia tej misji.

Jedź teraz do nowego punktu na mapie. Znajdziesz tam budynek, który musisz podpalić rzucając w niego koktajlami Mołotowa. Zbliż się i rzuć w prawe (4) i lewe (5) okno. Jeśli uda ci się trafić, ikonka zniknie, a budynek stanie w płomieniach.

Obejdź teraz budynek dookoła by znaleźć kolejne miejsca do podpalenia (6). Zrób tak samo, jak wcześniej - rzuć w okna koktajlami. Po chwili uruchomi się scena przerywnikowa. Wróć do miejsca, w którym były pierwsze okna i wejdź do budynku (7).

Idź w głąb pomieszczenia i wbiegnij na piętro. Dobiegnij do końca korytarza by wywołać kolejną scenę. Wróć teraz na parter, przejdź do kuchni i zbierz gaśnicę (8) leżącą na ziemi.

Wróć z nią na piętro i wykorzystaj ją do ugaszenia ognia (9). Po prostu „atakuj” tak długo, aż ogień zgaśnie. Po chwili dołączy do ciebie Denise. Twoim celem jest przejść przez kolejne płonące pomieszczenia, gasząc po drodze pożary. Po chwili wrócisz na parter, a po ugaszeniu kolejnych kilku płomieni na ulice.

Wsiądź z Denise do dowolnego samochodu i odwieź ją do domu, ustawiając samochód w czerwonym polu. Po chwili misja ta dobiegnie końca, a ty zdobędziesz pierwszą w grze dziewczynę.

Poprzednio: GTA San Andreas - Domowy melanż: walka z gangiem Ballas

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze