Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Domowy melanż: walka z gangiem Ballas

Impreza u OG Loca, strzelanina na Grove Street.

Domowy melanż do misja główna w GTA San Andreas, a także kolejne zlecenie dla OG Loca. W jej trakcie weźmiesz udział w imprezie, po której czeka cię walka z kilkoma grupami gangsterów z Ballas.


Na tej stronie:


Domowy melanż

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednią misję dla OG Loca, Na menedżerskim szczeblu. Następnie skieruj się do znanego ci już Burger Shota, w którym pracuje postać i wejdź na czerwone pole (1) by rozpocząć zadanie.


Zmiana ubrania i fryzury, impreza, walka z Ballas

Po scenie przerywnikowej otrzymasz zadanie zmiany ubioru i fryzury. Obie czynności są opcjonalne - nie musisz ich wykonywać, by kontynuować to zadanie. Niezależnie od twojego wyboru, skieruj się do nowego znacznika na mapie (obok domu CJ) i wejdź na czerwone pole (2).

Jeśli jest nieodpowiednia godzina (musi być między 20:00, a 6:00), możesz pobłąkać się po mieście bądź wykorzystać zapis gry, który przesunie czas w grze o 6 godzin.

Po scenie przerywnikowej natychmiast kucnij (za pomocą klawisza C - wciśnięcie lewego analoga w przypadku wersji na konsole) za samochodem (3), by utrudnić wrogom ostrzał. Eliminuj przeciwników jednego po drugim. Uważaj, by nie zaszli cię od flanki.

Po wybiciu wrogów uruchomi się krótka scena, a po niej pojawią się wrogowie na moście (4). Jeden celny strzał wystarczy do eliminacji każdego z nich. Nie zapomnij wcześniej kucnąć!

Teraz przyszła kolej na trzecią i ostatnią falę. Natychmiast po odzyskaniu kontroli nad postacią odwróć się o 180 stopni i wybij wrogów pomiędzy budynkami (5). Jeśli będziesz czekał, bardzo szybko uszczuplą twój pasek zdrowia.

Na koniec po prostu wykończ pozostałych przy życiu wrogów. Gdy to zrobisz, uruchomi się krótka scena przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Na menedżerskim szczeblu

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze