Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Misje taksówkarskie, taxi driver

Jak rozpocząć misje taksówkarskie, napiwek, nagrody.

Misje taksówkarskie to jedna z pobocznych aktywności w GTA San Andreas. Za ich sprawą musisz przewozić pasażerów z miejsca do miejsca. Z tej strony dowiesz się jak się ich podejmować i na co możesz liczyć w zamian.

By rozpocząć misję taksówkarską (Taxi Driver) musisz wpierw znaleźć dowolną taksówkę (1). Po wejściu do niej wciśnij przycisk wskazany na ekranie, by zainicjować aktywność.

W pobliżu twojej lokalizacji pojawi się klient - lokalizację widać na mini-mapie (2). Zbliż się do niego (3) i naciśnij klakson, by wsiadł do samochodu.

Teraz na mapie pojawi się nowy znacznik, który wskaże miejsce, do którego musisz odwieźć klienta. Na wszystko masz określony czas (4). Co więcej, za usługę możesz otrzymać napiwek (5) - spada on z każdą sekundą jazdy, a także wtedy, gdy uszkadzasz samochód.

Po dotarciu na miejsce otrzymasz zapłatę i będziesz mógł zająć się przewozem kolejnego klienta. Za przetransportowanie 50 klientów otrzymasz dodatkową nagrodę - wszystkie taksówki w mieście będą od tego momentu mieć zamontowane nielimitowane nitro i będą mogły skakać.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Misje stróża prawa, vigilante

Read this next