Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Plaża, dzika plaża: kradzież nagłośnienia

Taniec na plaży, wan z systemem audio.

Plaża, dzika plaża to misja w GTA San Andreas, którą wykonasz na zlecenie OG Loca. W trakcie tego zadania musisz ukończyć mini-grę taneczną na plaży, a następnie ukraść samochód z systemem audio i dostarczyć go we wskazane miejsce.


Na tej stronie:


Plaża, dzika plaża - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć inną misję, OG Loc. Następnie udaj się do miejsca, w którym czeka OG Loc - na mapie znajdziesz inicjały OG (1), miejsce rozpoczęcia misji to czerwone pole (2) przy Burger Shot.


Taniec na plaży, kradzież samochodu z systemem audio

Po scenie przerywnikowej wsiądź do dowolnego pojazdu i udaj się do znacznika misji. Gdy dotrzesz na plażę, porozmawiaj z DJ wchodząc w czerwone pole (3). Następnie przytaknij dwukrotnie za pomocą klawisza Y (d-pad w prawo na konsolach).

Rozpoczniesz mini-grę taneczną. W jej trakcie musisz wciskać strzałki na klawiaturze (przyciski A, B, X i Y w przypadku konsoli Xbox i kwadrat, trójkąt, kółko i X w przypadku konsol Playstation) w momencie, gdy znajdą się w środku pola (4). Za każdą taką akcję otrzymasz punkty (5).

Twoim celem jest uzyskanie przynajmniej 2500 punktów. Gdy ci się to uda, poczekaj do końca mini-gry, a następnie wsiądź z DJ do samochodu. Teraz udaj się do miejsca wskazanego na mapie, gdzie znajdziesz garaż, w którym musisz zaparkować samochód. Misja dobiegnie końca jak tylko to zrobisz.

Poprzednio: GTA San Andreas - To tylko biznes: strzelanina z Rosjanami

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze