Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Los Sepulcros: werbowanie członków gangu

Pogrzeb, zabicie Kane'a.

Los Sepulcros to kolejna misja w GTA San Andreas, którą wykonasz na zlecenie Sweeta. W jej trakcie zwerbujesz dwóch członków gangu do pomocy i udasz się na pogrzeb by rozbić pogrzeb Ballas.


Na tej stronie:


Los Sepulcros - jak odblokować misję

By móc podjąć się tego zadania musisz wpierw wykonać inną misję dla tej postaci, mianowicie Doberman. Następnie udaj się do domu Sweeta (inicjał S na mapie) i wejdź w czerwone pole (1) by zainicjować scenkę przerywnikową i misję.


Werbowanie członków gangu, pogrzeb, Kane

Gdy tylko scena przerywnikowa dobiegnie końca, podejdź do członków gangu (2) i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, by zwerbować ich do grupy. Od teraz możesz wydawać im rozkazy by za tobą podążali i zostali w miejscu. Wsiądź do podstawionego samochodu i udaj się do wskaźnika misji na mapie.

Przeskocz przez ogrodzenie (3) i zbliż się do Sweeta (4) stojącego po drugiej stronie by zainicjować kolejną scenę przerywnikową. Podczas niej otrzymasz instrukcje jak wydawać rozkazy zwerbowanym pomocnikom.

Przejdź teraz w głąb cmentarza, załatw kilku członków Ballas, a następnie wyeliminuj Kane'a (5), nad którym wisi czerwona strzałka. Wróg posiada kamizelkę kuloodporną, więc będzie w stanie wytrzymać trochę pocisków. Jeśli posiadasz strzelbę, świetnie się tu sprawdzi - strzał powali wroga na ziemię i nie będzie mógł już uciekać.

Jeśli wróg ucieknie, będziesz musiał ścigać go samochodem, jednak nie jest to zbyt wymagający segment. Po śmierci Kane'a odwieź Sweeta do domu, po czym misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Doberman: wojna gangów, Ammu-Nation

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze