Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Doberman: wojna gangów, Ammu-Nation

Zakup broni, walka o kontrole nad dzielnicami.

Doberman to misja w GTA San Andreas, którą wykonasz na zlecenie Sweeta. W jej trakcie odblokujesz sklep Ammu-Nation i podejmiesz się pierwszej wojny gangów by przejąć kontrolę nad dzielnicą miasta.


Na tej stronie:


Doberman - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw wykonać dwa zadania - Płonące pożądanie i Cesar Vialpando. Po tym zadzwoni do ciebie Sweet. Na mapie pokaże się inicjał S (1), który wskazuje wejście do Ammu-Nation (2).


Ammu-Nation - zakup broni

Gdy skończy się scena przerywnikowa, wejdź do Ammu-Nation przy którym stoisz. Jest to sieć sklepów z bronią. Podejdź do sprzedawcy (3) by otworzyć menu zakupu wyposażenia. Kup przede wszystkim SMG (4) i pancerz (Armor) (5), które ułatwią ci wykonanie tego zadania.


Wojna gangów, przejęcie dzielnicy od Ballas

Opuść Ammu-Nation i udaj się do podświetlonej na fioletowo strefy (6). Wjedź do środka, wyjdź z samochodu i znajdź dowolną grupę Ballas (7). Wybij ich, by rozpocząć walkę o dzielnicę.

Twoim zadaniem jest teraz wybić trzy fale wrogów, którzy będą nadciągać ze wszystkich stron. Schowaj się za dowolną osłoną i po prostu poczekaj na przeciwników. Korzystają oni wyłącznie z kijów bejsbolowych i pistoletów, więc będą atakować cię z niewielkiego dystansu.

Wykorzystaj zakupione SMG, by szybko się ich pozbyć. Jeśli wrogowie uszczuplą twój pasek zdrowia, wykorzystaj pobliskie wzmocnienia w kształcie serca (8), by przywrócić zdrowie bohatera do pełna.

Po wyeliminowaniu wszystkich trzech grup wrogów dzielnica przejdzie pod twoją kontrolę - zabarwi się na zielono. W tym samym momencie zadanie to dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Płonące pożądanie: podpalanie domów

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze