Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - 555 Uprzejmie donoszę: prokurator i narkotyki

Podrzucenie narkotyków do samochodu prokuratora.

555 Uprzejmie donoszę to misja główna w GTA San Andreas. W jej trakcie ukradniesz uniform ekipy parkującej, a następnie podrzucisz narkotyki do samochodu prokuratora.


Na tej stronie:


555 Uprzejmie donoszę - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć poprzednią misję związaną z głównym bohaterem, Noś kwiaty we włosach. Potem udaj się do inicjału CJ (1) na mapie i wejdź w czerwone pole (2) by rozpocząć scenę przerywnikową i samą misję.


Kradzież uniformu, podrzucanie narkotyków

Po odzyskaniu kontroli wsiądź w dowolne auto i udaj się do znacznika. Zaparkuj auto w czerwonym polu i poczekaj na koniec sceny przerywnikowej. Po niej pojawi się samochód (3), za którym musisz jechać do podziemnego parkingu.

Wysiądzie z niego parkingowy (4). Załatw go, a następnie zbierz uniform, który z niego wypadnie. Potem wsiądź do samochodu i jedź do nowego znacznika na mapie.

Uruchomi się scena przerywnikowa, podczas której zobaczysz kolejny samochód. Jest to twój cel - zapamiętaj jego wygląd. Poczekaj na placu, aż zjawi się odpowiedni wóz (5) i wsiądź do niego gdy opuści go kierowca.

Udaj się z samochodem do garażu oznaczonego na mapie - to lokalizacja, w której rozpoczynasz zadanie. Jedź ostrożnie i unikaj jakichkolwiek kolizji. Jeśli uszkodzisz samochód, będziesz musiał go naprawić - na co może ci braknąć czasu (6), gdyż w trakcie tego etapu jest on ograniczony.

Wjedź do garażu i poczekaj na scenę przerywnikową. Teraz udaj się do kolejnego znacznika, zjedź do parkingu podziemnego i ustaw auto we wskazanym miejscu. Opuść samochód, wybiegnij na powierzchnię i stań w oznaczonym miejscu. Zainicjuje to scenę przerywnikową, po której misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Noś kwiaty we włosach

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze