Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online - Rockstar zapomniał o siódmej rocznicy trybu?

Gracze są zawiedzeni.

1 października GTA Online obchodziło siódme urodziny. Wielu graczy oczekiwało z tej okazji prezentów od Rockstar i specjalnej celebracji, ale minął już tydzień, a twórcy nie przygotowali zupełnie nic. Rozczarowani internauci twierdzą, że deweloperzy „zapomnieli” o wydarzeniu.

Najwięcej zawiedzionych głosów pojawiło się na Reddicie, pod memem przygotowanym przez captainvideoblaster, który zarzuca Rockstarowi przedkładanie zysków nad społeczność.

R* today from r/gtaonline

„Są zbyt zajęci przygotowaniami do dojenia gry przez następne pięć lat, kiedy ukaże się na next-genach” - napisał inny użytkownik pod obrazkiem. Podobne zdanie ma wiele osób wypowiadających się w wątku. Pojawił się też temat braku komunikacji deweloperów z graczami.

Nie brakuje też jednak forumowiczów stojących za Rockstarem. W tego typu wpisach czytamy, że twórcy nie mają obowiązku obchodzenia siódmych urodzin GTA Online, a bardziej prawdopodobna jest ewentualna uroczystość z okazji dziesięciolecia gry.

GTA Online otrzyma na nowej generacji sprzętowej ulepszoną grafikę oraz nową zawartość. Odświeżona edycja pojawi się nie tylko na PS5 i Xbox Series X/S, ale też na PC.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze