Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 ma problemy? Plotki okazały się tylko spekulacjami

Kwestia tłumaczenia.

Proces produkcji GTA 6 stał się problematyczny, a deweloperzy ze studia Rockstar mieli wielokrotnie zmieniać fabułę gry - takie informacje pojawiły się wczoraj w wielu artykułach, lecz ostatecznie okazało się, że nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Pierwszy raport przygotował serwis DSO Gaming, opierając się na materiale wideo kanału Rockstar Mag, którego autor w przeszłości podawał różne sprawdzone informacje. Tym razem jednak Chris Klippel po prostu spekulował, co sam zresztą przyznał.

Autor opowiada między innymi o tym, że jego zdaniem GTA 6 miało być zapowiedziane już w 2020 roku, jednak produkcja jest „w rozsypce” i nikt nie wie, kiedy tytuł zostanie ujawniony. To jednak tylko domysły.

Klippel nagrywa materiały po francusku, a jedyna opcja tłumaczenia to automatyczny translator na YouTube. Być może to sprawiło, że niektórzy opacznie zrozumieli słowa autora.

Oficjalnie na temat Grand Theft Auto 6 nie wiadomo nic. W wielu przeciekach i plotkach w przeszłości pojawiał się jednak wspólny element - możliwe, że miejscem akcji będzie Vice City, a także pewien obszar w Ameryce Środkowej.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły