Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 4 dostępne na Xbox One - w kompatybilności wstecznej

Razem z dodatkami.

Microsoft regularnie rozszerza katalog starszych gier dostępnych na Xbox One w ramach funkcji wstecznej kompatybilności. Teraz pora na jeden z najważniejszych tytułów poprzedniej generacji, czyli GTA 4.

Dotyczy to także obu rozszerzeń fabularnych: The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony.

Johnny, Niko i Luis

Na nowej konsoli włączymy teraz dowolną wersję z X360: cyfrową lub pudełkową, kupioną osobno lub w wydaniu Complete Edition czy też samo Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City.

Jeśli przed schowaniem starszego sprzętu do szafy zdążyliśmy przenieść zapisy na serwery Microsoftu, teraz będziemy mogli je zaimportować i kontynuować zabawę na Xbox One.

Jeśli nie mamy GTA 4 w wersji X360, grę można kupić w sklepie Xbox Store.

Grand Theft Auto 4 ukazało się w 2008 roku, uważane - w zależności od rozmówcy - za najlepszą lub najgorszą odsłonę serii. Produkcja opowiada o losach Niko Bellica, przybywającego do Liberty City na zaproszenie kuzyna Romana, który bardzo lubi kręgle.

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City reprezentuje zapomnianą już w Rockstarze sztukę tworzenia dodatków fabularnych, niekiedy lepszych od podstawowej gry.

The Ballad of Gay Tony można przejść w mniej niż dwie godziny

Pierwsze z rozszerzeń - The Lost and Damned - koncentruje się na gangu motocyklowym, a głównym bohaterem jest Johnny Klebitz, czyli jedna z pierwszych ofiar Trevora w GTA 5.

Drugi dodatek - The Ballad of Gay Tony - to już opowieść o nocnych klubach. Luis Fernando Lopez musi zmagać się z gangsterami oraz innymi problemami swojego szefa, tytułowego Tony'ego.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Grand Theft Auto IV

PS3, Xbox 360, PC

See 2 more
Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze