Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grudzień 2016 roku z rekordową liczbą graczy w GTA Online

Plus: szereg atrakcji na luty.

Popularność GTA Online nie słabnie ani trochę, a Rockstar opisał atrakcje i bonusy, jakie czekają na graczy, w pierwszych dwóch tygodniach lutego.

Pomimo premiery w październiku 2013 roku, tryb sieciowy GTA 5 nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dość powiedzieć, że najlepszy miesiąc pod względem liczby użytkowników zanotowano w grudniu. Po co komu fabularne DLC?

Plany na luty

„Gracze PC, PS4 i Xbox One w tym jednym miesiącu założyli 11 milionów nowych organizacji prezesa, rozegrali 13 milionów wyścigów kaskaderskich i 15 milionów meczów w Kolosa, założyli 24 miliony nowych klubów motocyklowych i zastosowali 10 miliardów modyfikacji pojazdów” - podaje Rockstar.

Na początek ostrzeżenie: możliwość transferu postaci i postępów z wersji PS3 i X360 na współczesne platformy sprzętowe (PC, PS4, Xbox One) dostępna będzie jeszcze tylko do 6 marca.

GTA Online już od dłuższego czasu nie jest aktualizowane na tych starszych urządzeniach, a ich posiadacze nie mają dostępu do wielu rozszerzeń, od września 2015 roku.

Do poniedziałku - 13 lutego - gracze otrzymują podwójne premie GTA$ i RP w trzech trybach (Kolos, Zawrotna zemsta, Zagubieni kontra Potępieni).

Jest też sporo zniżek: 50% na biura, 25% na magazyny pojazdów, tyle samo na pistolety, karabiny snajperskie i lekkie karabiny maszynowe, 25% na limuzyny z wieżyczką, śmigłowce bojowe Buzzard i Cargoboby czy 50% na opancerzenie pojazdu i kuloodporne opony. Pełna lista na oficjalnej tronie.

Rockstar zapewnia też, że kontynuuje walkę z oszustami, nadal stanowiącymi spory problem na serwerach. „Robimy, co w naszej mocy, aby zapewnić sprawiedliwe warunki rozgrywki dla wszystkich graczy oraz identyfikować i karać oszustów” - obiecuje wydawca.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze