Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Graj jak zawodowiec. Słuchawki PlayStation Pulse Elite dostępne w atrakcyjnej cenie

Na Amazonie.

Jeśli gramy na konsoli, to nawet posiadając dobry zestaw kina domowego, zawsze warto mieć pod ręką słuchawki. Często może nas spotkać sytuacja, kiedy w tym samym pokoju będzie przebywał ktoś, kto nie chce słuchać odgłosów z naszej gry. Teraz w sklepie Amazon słuchawki PlayStation Pulse Elite kupimy w atrakcyjnej cenie.

Headset dostępny jest w niemieckim oddziale Amazonu, a jego cena wynosi 153 euro, czyli około 656 złotych. Sklep umożliwia wysyłkę do Polski i dostawę w ciągu kilku dni roboczych. Koszt dostawy wynosi 5 euro, czyli około 22 złote.

Słuchawki Pulse Elite to bezprzewodowy headset, kompatybilny z PS5, PS Portal, PC oraz urządzeniami mobilnymi. W konstrukcji zastosowano magnetyczne przetworniki studyjnej jakości, zapewniając subtelne detale i głębokie basy. Sprzęt działa nawet do 30 godzin na jednym ładowaniu baterii, przy czym 10-minutowe ładowanie pozwala na 2 godziny zabawy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze