Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Graj jak zawodowiec. Gamingowy monitor Iiyama przeceniony w Media Markt.

Szybkie odświeżanie i niski czas reakcji.

Jeśli gramy przede wszystkim w gry sieciowe, to niski czas reakcji monitora i szybkie odświeżanie mogą dać nam kluczową przewagę w walce z przeciwnikami. Teraz w sklepie Media Markt wyświetlacz marki Iiyama ze wszystkimi tymi cechami kupimy w okazyjnej cenie.

Model Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 dostępny jest teraz za jedyne 659 złotych. Wyposażony jest w 24-calową matrycę wykonaną w technologii IPS o rozdzielczości 1080p i maksymalnym odświeżaniu 165 Hz. Godny uwagi jest także czas reakcji, wynoszący zaledwie 0,8 milisekundy. Za synchronizację prędkości odświeżania z grami odpowiada technologia FreeSync Premium.

Oprócz tego sprzęt wyposażono we wbudowane głośniki o mocy dwóch watów, najpopularniejsze złącza, czyli DisplayPort w wersji 1.2 oraz HDMI w wersji 1.4, słuchawkowy jack 3,5mm, a także wbudowany hub USB do odpięcia dwóch dodatkowych urządzeń.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze