Skip to main content

Gra w świecie Avatara i Skull & Bones najpóźniej w marcu 2023 roku

Potwierdza Ubisoft.

Ubisoft potwierdził, że Avatar: Frontiers of Pandora oraz Skull & Bones ukażą się w bieżącym roku fiskalnym, który dla wydawcy kończy się 31 marca 2023 roku.

W tym samym okresie na rynku zadebiutuje również Mario + Rabbids: Sparks of Hope, czyli zmierzająca na Switcha kontynuacja produkcji RPG z udziałem słynnego hydraulika oraz Kórlików.

Informacje ujawniono w nowym raporcie fianansowym, ale nie podano dokładnych dat premier żadnej z wymienionych gier. W przypadku Avatar: Frontiers of Pandora można jednak spekulować - projekt bazuje na filmowej serii, której druga część na ekrany kin wejdzie w grudniu, niewykluczone więc, że tytuł ukaże się w podobnym terminie.

Na razie ujawniono niewiele szczegółów o produkcji. Za pozycję odpowiada studio Massive Entertainment, a więc twórcy wieloosobowego The Division, co jednak nie oznacza, że pojawią się elementy sieciowe.

Avatar: Frontiers of Pandora nazywane jest bowiem przygodową grą akcji, przedstawiającą „samodzielną opowieść” - istnieje więc możliwość, że nacisk zostanie położony na zabawę w pojedynkę. Tytuł pokaże wydarzenia z oczu postaci oraz trafi na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Natomiast Skull & Bones to wielokrotnie opóźniana produkcja z motywami pirackimi. Gracze wcielą się w dowódcę pirackiego statku, by z maksymalnie trzema innymi użytkownikami rabować okręty w regionie Oceanu Indyjskiego. Niedawno do sieci wyciekł gameplay z wczesnej wersji, a Ubisoft obiecał oficjalny pokaz.

Zobacz także