Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra akcji Dragon Quest Heroes 2 ukaże się w kwietniu w Europie

Na PS4.

Square Enix ogłosiło, że gra akcji Dragon Quest Heroes 2 ukaże się w Europie już 28 kwietnia przyszłego roku. Produkcja debiutowała w Japonii w maju.

W tym kraju produkcja miała ciekawszy tytuł - Dragon Quest Heroes 2: Twin Kings and the Prophecy's End - i trafiła także na PS3 i PS Vita.

Wygładzanie krawędzi w DLC?

Za grę ponownie odpowiada Omega Force, twórcy Dynasty Warriors - Dragon Quest Heroes w założeniach przypomina tę właśnie serię. Wcielimy się w wybranego bohatera, by brać udział w dynamicznych starciach z setkami przeciwników.

Rozgrywka opiera się głównie na sterowaniu bohaterem widzianym zza pleców i eliminowaniu kolejnych grup potworów. Wykonujemy kombinacje ciosów szybkich i wolnych, przy okazji ładując pasek ataku specjalnego.

W trakcie walki może z nami biegać maksymalnie trzech towarzyszy sterowanych przez komputer. Wszyscy wojownicy dysponują innym orężem oraz zestawem ciosów, więc dobieramy zespół, który odpowiada naszym preferencjom.

Pierwsza część nowego cyklu ukazała się w Japonii w marcu 2015 roku, sprzedając się w imponującym nakładzie 594 tysięcy egzemplarzy.

Nowością w Dragon Quest Heroes 2 jest kooperacja dla maksymalnie czterech osób, a także kilka nowych postaci, w tym Lazarel i Teresa.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze