Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra akcji Dragon Quest Heroes trafi na PC?

Ujawniono na Steamie.

Wszystko wskazuje na to, że gra akcji o wyjątkowo krótkim tytule Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below ukaże się także na PC.

Konwersję ujawniono na Steamie - ilustracja zachęcająca do składania zamówień przedpremierowych pojawiła się w reklamach wyświetlanych po włączeniu aplikacji. Kliknięcie przenosiło jednak na pustą stronę (dzięki, Gematsu).

Najprawdopodobniej mamy do czynienia z pomyłką i przedwczesnym opublikowaniem promocyjnego obrazka. Na oficjalne potwierdzenie Square Enix musimy jednak poczekać.

Gra jest już dostępna w Europie na PlayStation 4, od 16 października tego roku. Za projekt odpowiada studio Omega Force, twórcy Dynasty Warriors - produkcja w założeniach przypomina tę właśnie serię.

Wcielimy się w wybranego bohatera, by brać udział w dynamicznych starciach z setkami przeciwników. Prace wspomagali deweloperzy serii Dragon Quest: twórca Yuji Horii i kompozytor Koichi Sugiyama. Postacie i potwory zaprojektował sam Akira Toriyama.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze