Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Goku i Vegeta w formie SSJ Blue w trailerze bijatyki Dragon Ball FighterZ

Są też filmy z innymi postaciami.

Bandai Namco opublikowało kolejny zwiastun bijatyki Dragon Ball FighterZ. Nagranie przygotowane w związku z trwającymi targami Gamescom przedstawia potwierdzone niedawno postacie - Goku i Vegetę w formie SSJ Blue.

Wojownicy pojawią się w grze jako osobni bohaterowie, obok standardowych wersji obu przedstawicieli rasy Saiyan. Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na produkcję, otrzymają wcześniejszy dostęp do wspomnianych podopiecznych.

Trailer - pokazujący fragmenty kilku walk - sugeruje, że postacie dysponują standardowym zestawem ciosów. Podobnie jak w serialu anime, Goku w stadium SSJ Blue potrafi użyć zwiększającej znacznie moc techniki Kaioken.

Jednocześnie opublikowano kilka filmów poświęconych innym postaciom, które trafią do produkcji - Androidowi 16, Piccolo oraz Trunksowi z przyszłości. Materiały przybliżają ataki poszczególnych wojowników.

To jednak nie wszystko, ponieważ Bandai Namco udostępniło również zapis prezentacji przeprowadzonej na Gamescomie. W trakcie trwającego nieco blisko 50 minut pokazu przedstawiono walki z udziałem różnych bohaterów.

„Dragon Ball FighterZ na chwilę obecną budzi niemal wyłącznie pozytywne wrażenia, choć do premiery jeszcze daleko, a minie też sporo czasu nim poznamy pełną listę postaci. W każdym razie, szykuje się spory hit nie tylko dla miłośników japońskiej kreskówki” - pisze Mateusz w swoich wrażeniach z dostępnej na niemieckich targach wczesnej wersji gry.

Dragon Ball FighterZ jest bijatyką zrealizowaną w konwencji 2.5D. Tytuł zaoferuje więc widok z perspektywy kamery umieszczonej z boku ekranu oraz trójwymiarowe modele postaci.

W produkcji pojawi się też tryb fabularny opowiadający o ataku tajemniczej armii składającej się z klonów Goku, Vegety i pozostałych bohaterów. Do tego wariant Party Match, czyli opcja sieciowa dla sześciu graczy, z pojedynkami w formacie „trzech na trzech”.

W dniach 16-17 września na PS4 i Xbox One twórcy przeprowadzą zamknięte testy gry, do których można się już zapisywać. W styczniu odbędzie się zaś kolejna beta, w której wezmą udział wszyscy zamawiający bijatykę przed premierą.

Dragon Ball FighterZ ukaże się w lutym 2018 roku, nie tylko na konsolach, ale też na PC.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze