Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Android 21, Tien i Yamcha w nowych zwiastunach Dragon Ball FighterZ

Jest też trailer fabularny.

Bandai Namco opublikowało nowe zwiastuny poświęcone powstającej bijatyce Dragon Ball FighterZ. Materiały prezentują ujawnione niedawno postacie, które pojawią się w grze.

Pierwszy trailer przybliża Android 21 - bohaterkę zaprojektowaną przez Akirę Toriyamę, a więc twórcę oryginalnej mangi i anime, na których bazuje produkcja. Wojowniczka odegra istotną rolę w kampanii fabularnej.

Nagranie pokazuje fragment przerywnika filmowego pochodzącego właśnie z trybu opowieści. W przedstawionej scenie kobieta-robot rozmawia z Goku oraz Kuririnem.

Następny zwiastun prezentuje zaś dysponującego trojgiem oczu Ziemianina o imieniu Tien. W walce do pomocy może przyzwać swego kompana - Chiaotzu.

Bohaterem kolejnego wideo jest Yamcha. Podopieczny posługuje się kilkoma zróżnicowanymi atakami - potrafi na przykład wyprowadzić serię szybkich ciosów wręcz.

To nie wszystko, ponieważ opublikowano także zwiastun skupiający się na wspomnianej już kampanii fabularnej. Szczegółów na temat przygotowywanej historii na razie ujawniono niewiele, ale trailer sugeruje, że gracze zmierzą się z klonami Goku, Vegety i pozostałych wojowników.

Produkcja jest bijatyką zrealizowaną w konwencji 2.5D. Tytuł zaoferuje więc widok z perspektywy kamery umieszczonej z boku ekranu oraz trójwymiarowe modele postaci.

Poza wariantem opowieści, pojawi się tryb Party Match - opcja sieciowa dla sześciu graczy, z pojedynkami w formacie „trzech na trzech”.

Dragon Ball FighterZ ukaże się w lutym 2018 roku na PC, PS4 i Xbox One. W styczniu odbędą się jednak testy, w których wezmą udział wszyscy zamawiający grę przed premierą.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły