Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War Ragnarok - mapa skarbów: wspaniałe wykopaliska

Skarb w Nidavellirze w Svartalfheimie.

Wspaniałe wykopaliska to kolejny z wielu skarbów, jakie można odkryć w God of War Ragnarok - w regionie Svartalfheim. Poniżej przedstawiamy miejsce znalezienia mapy i rozwiązanie zagadki. To zadanie można zrobić dopiero po ukończeniu misji głównej Odmienić los.

Jak zdobyć mapę: zwój znajdziemy w Nidavellirze, a konkretnie na jednym z bocznych placów. Po dotarciu na miejsce znajdź punkt, w który można wbić włócznię. Wespnij się po tak utworzonym przejściu na dach budynku, a znajdziesz tam zwój.

Rozwiązanie: teraz udajemy się do kopalni w obszarze Ogryzek. Najlepiej zacząć od mistycznej bramy o tej samej nazwie, skąd następnie musimy się kierować w głąb szybu.

Wychodząc z bramy idziemy w lewo, zeskakujemy na dół i przechodzimy przez drzwi. Nastepnie znowu zeskakujemy na dół i przeciskamy się niskich przejściem po lewej. Trafimy do centralnego szybu, gdzie obieramy drogę na prawo, prowadzącą w dół. Skarb znajdziemy na końcu ścieżki.

Następnie: God of War Ragnarok - mapa skarbów: zguba Dagestra

Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Poprzednio: God of War Ragnarok - mapa skarbów: owoce przemysłu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze