Skip to main content

God of War Ragnarok jednak w tym roku? Najnowsze doniesienia agencji Bloomberg

Podano przybliżoną datę premiery.

God of War Ragnarok ukaże się w listopadzie bieżącego roku - wynika z nieoficjalnych wieści pozyskanych przez dziennikarza agencji Bloomberg.

Jason Schreier - uchodzący za jednego z najlepiej poinformowanych w branży gier - podał przybliżony termin debiutu produkcji, powołując się na trzy anonimowe źródła zaznajomione z planami Sony.

Inni informatorzy agencji Bloomberg przekonują, że oficjalna i dokładna data premiery God of War Ragnarok powinna zostać ujawniona jeszcze w czerwcu. Kiedy - na razie nie wiadomo, ale niewykluczone, że podczas jednej z letnich konferencji.

Schreier twierdzi, że od momentu zapowiedzi gry w 2020 roku termin debiutu w wewnętrznym harmonogramie Sony kilkukrotnie przesuwano. Przykładowo kilka miesięcy temu zakładano, że tytuł uda się wydać we wrześniu, ale niedawno ponownie projekt opóźniono.

Dziennikarz zaznacza, że sytuacja może się jeszcze zmienić. Informatorzy redaktora zapewniają jednak, że listopadowa data premiery była aktualna jeszcze w tym tygodniu. Doniesienia Bloomberga przeczą innym wieściom, według których God of War Ragnarok pojawi się dopiero w 2023 roku.

Zobacz także