Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Głos Lady Dimitrescu powraca w nowym zwiastunie Baldur's Gate 3

Poznaliśmy kolejną antagonistkę.

Larian Studios podkręca atmosferę przed nadchodzącą premierą Baldur's Gate 3. Nowy zwiastun przybliża postać kolejnej antagonistki - zmiennokształtnej Orin. Głosu postaci użyczy Maggie Robertson, dobrze znana fanom Resident Evil: Village.

Aktorka wcielająca się w przeszłości w Lady Dimitrescu po raz kolejny wejdzie w rolę hipnotyzującej, choć jednocześnie przerażającej antagonistki. Jak sama opisuje: - Orin jest urokliwie niezrównoważona. Nigdy nie wiadomo, gdzie się pojawi, ani jaką postać przyjmie. Jest niezwykle podstępna i wykorzystuje wszystkie swoje atuty, żeby dostać to, czego chce.

Zdaniem aktorki, Orin będzie jedną z najbardziej przerażających postaci, jakie spotkamy w Baldur's Gate 3. Fragmenty zaprezentowane w zwiastunie zdają się to potwierdzać. Nie brak ujęć niczym z horroru, a sam proces zmiany wyglądu pozostawia w głowie pewien niepokój.

Zapowiada się na to, że umiejętności Orin wprowadzą do drużyny pewne zamieszanie. Jak czytamy w opisie materiału, „Zmiennokształtna Orin może przybrać każdą postać - nawet kogoś z twojego obozu”. Znając pomysłowość deweloperów, w starciu z przeciwniczką nie zabraknie zwrotów akcji i niespodzianek.

Końcówka materiału potwierdziła, że trójka antagonistów podejmie się jakiejś formy współpracy. Przypomnijmy, że na wspomniany przez aktorkę „okrutny triumwirat” złożą się również Lord Enver Gortash - grany przez Jasona Isaacsa - oraz Ketheric Thorm - w tej roli J.K. Simmons.

Baldur's Gate 3 zadebiutuje na PC już w przyszłym tygodniu - dokładnie 3 sierpnia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Miesiąc później - 6 września - odbędzie się premiera na PlayStation 5. Zgodnie z założeniami twórców, wersja na Xboxy powinna ukazać się do końca 2023 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Baldur's Gate III

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze