Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giana Sisters także na Xbox Live Arcade

AKTUALIZACJA: Producent potwierdza wersję na PSN, brak wersji pudełkowej w Polsce.

Aktualizacja: Przedstawiciel Black Forest Games poinformował Eurogamer.pl, że wersja na PlayStation 3 ma się ukazać na PSN w tym samym czasie, co na Xbox Live Arcade. - Planujemy wydać Giana Sisters także i poza PC, XBLA i PSN. Dzisiaj nie potrafię jednak określić, kiedy inne porty będą dostępne - powiedział też zapytany o konwersje na Wii U i opartą o system Android konsolę OUYA.

Dowiedzieliśmy się także, że w Polsce prawdopodobnie nie ukaże się wersja pudełkowa na PC. - Z tego co wiem, to na razie nie ma takich planów. Oferujemy tylko wersję cyfrową - wyjaśnił Tadeusz Zieliński z CDP.pl.

Oryginalna wiadomosć: Giana Sisters: Twisted Dreams ukaże się na Xbox Live Arcade wiosną 2013 roku - ogłosił wydawca gry, firma bitComposer.

Twórcy, Black Forest Games, zapowiadali wcześniej, że wersja konsolowa „jest planowana”, ale dopiero teraz potwierdzono powstawanie konwersji oficjalnie.

„Planowany” był też port gry na PlayStation 3, ale bitComposer nie zawarło w komunikacie prasowym informacji o Giana Sisters: Twisted Dreams na PSN. Poprosiliśmy producentów i wydawcę o wyjaśnienie - jeżeli otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy wiadomość.

Tytuł miał już premierę na PC w sklepach cyfrowych: w Steamie, GOGu, GamersGate czy w CDP.pl. Firma bitComposer planuje także wydanie pudełkowe, również wiosną 2013 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy któryś z lokalnych dystrybutorów w Polsce zdecyduje się na sprzedaż gry na półkach sklepowych.

Giana Sisters: Twisted Dreams to platformówka, w której przełączając się pomiędzy dwoma siostrami, zmieniamy także wygląd i niektóre cechy świata gry.

Komentarze