Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostrunner 2 - Superzdolności: jak używać

Krótki opis dostępnych specjalnych umiejętności.

W Ghostrunner 2 podczas walki i podróżowania będą nam potrzebne superzdolności. Są to umiejętności specjalne, które odblokowujemy stopniowo, w trakcie kończenia kolejnych etapów fabularnych.


Na tej stronie:


Czym są superzdolności

Superzdolność, którą aktualnie masz wybraną możesz sprawdzić w trakcie rozgrywki w lewym dolnym rogu ekranu. Za jej aktywację odpowiada wciśnięcie prawego analogu.

Po aktywacji każda superzdolność regeneruje się przez pewien czas, więc korzystaj z niej w uzasadnionych sytuacjach. Jeżeli chcesz szybko zmienić superzdolność, to wystarczy wcisnąć na padzie strzałkę w dół lub inny przycisk, który jest przypisany do zmieniania.

Tak jak zostało to wspomniane wcześniej, umiejętności specjalne odblokowują się wraz z przechodzeniem wątku fabularnego. Pełną listę dostępnych aktualnie superzdolności znajdziesz w odpowiedniej zakładce w menu bohatera. Po najechaniu kursorem na jedną z nich wyświetli się panel informacyjny z opisem jej możliwości. Na dalszym etapie gry pojawia się również opcja podnoszenia superzdolności na wyższy poziom.


Najlepsza superzdolność

Specjalne umiejętności odblokowują się stopniowo co jakiś czas, więc do niektórych z nich uzyskamy dostęp dopiero po przejściu ok. połowy gry. Biorąc pod uwagę moment uzyskania dostępu oraz charakterystykę poszczególnych superzdolności, wydaje się, że najlepszą z nich jest strumień. Jest to zabójczy laser, który niszczy momentalnie każdego przeciwnika z dowolnej odległości, więc nawet nie musimy zbliżać się do wrogów. Równie istotny jest fakt, że jest to pierwsza superzdolność, którą uzyskujemy. Na wyższym poziomie możemy zwiększyć czas trwania strumienia, a nawet sprawić, że nie będziemy musieli czekać na jego ponowne naładowanie.

Następnie: Ghostrunner 2 - Symulacje

Spis treści: Ghostrunner 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ghostrunner 2 - GR'owa jednostka ulepszeń: kupowanie cech

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ghostrunner 2

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze