Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostrunner 2 dostał demo na PC i konsolach

Przejedziemy się motocyklem.

Choć do premiery Ghostrunner 2 od polskiego studia One More Level pozostał jeszcze niemal miesiąc, grę możemy sprawdzić już dzisiaj. Wersja demonstracyjna została udostępniona na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S.

Demo znajdziemy więc zarówno na Steam, Epic Games Store, jak i w sklepach PS Store i Xbox Store. Nie wiadomo niestety o jak rozległym wycinku rozgrywki mowa, ale możemy podejrzewać, że przetestujemy kilka najbardziej podstawowych mechanik. W opisie dema na EGS wspomniano nawet o jeździe motocyklem, czyli jednej z największych nowości w porównaniu do „jedynki”. Przy okazji opublikowano też nowy zwiastun.

Twórcy nie zdradzili, jak długo demo pozostanie dostępne. Dla przypomnienia, premierę pełnej wersji na wymienionych wcześniej urządzeniach zaplanowano na 26 października obecnego roku. Dwa dni wcześniej zagrają osoby, które zainwestują w droższę wydanie Brutal Edition, dostępne za 319 zł. W zestawie znajdą też przepustkę sezonową o wartości 20 dolarów oraz oczywiście pakiety elementów kosmetycznych.

Z ujawnionych do tej pory informacji i materiałów dowiedzieliśmy się, że nowa odsłona postawi na bardziej otwarte przestrzenie. Postapokaliptyczne ruiny będziemy mogli zwiedzać z pomocą właśnie wspomnianego motocykla. Twórcy zapowiadali też większy nacisk na warstwę fabularną, wymieszaną z brutalną oraz dynamiczną rozgrywką.

Ghostrunner 2 wprowadza nowe umiejętności pozwalające na większą kreatywność i sprawne mierzenie się z najsilniejszymi przeciwnikami. Wrogowie w Ghostrunner 2 reagują unikatowo na zachowanie gracza, przez co każda walka stanowi świeże wyzwanie. System progresji gracza został całkowicie przemodelowany, oferując możliwość eksperymentowania i dostosowywania rozgrywki do swoich potrzeb” - czytamy w opisie gry.
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze