Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Wildlands wzbogaciło się o nowy tryb rywalizacji

W planach kolejne darmowe treści.

Ubisoft opublikowało koncentrującą się na sieciowej rywalizacji aktualizację strzelanki Ghost Recon Wildlands. Najważniejszym elementem łatki zatytułowanej Ingerencja jest nowy tryb rozgrywki - Połączenie (w oryginale Uplink).

Opcja przeznaczona jest dla dwóch drużyn składających się z czterech graczy. Zadaniem zespołów jest przejęcie kontroli nad komputerem umieszczonym w centrum danej mapy.

Nowa klasa postaci - Zaburzacz

Wprowadzono również sześć kolejnych lokacji, spośród których cztery zaprojektowano z myślą o Połączeniu, a dwie o dostępnym dotychczas wariancie Likwidacji. Twórcy podkreślają, że każdy obszar zapewnia „różnorodne warunki taktyczne”.

Jest też nowa klasa postaci - Zaburzacz (w oryginale Disruptor). Bohater potrafi zakłócić funkcjonowanie interfejsu u przeciwników znajdujących się w pobliżu. Gracze doświadczający działania zdolności staną przed koniecznością polegania na własnych oczach.

Wzorem Rainbow Six Siege czy For Honor, podopiecznego na razie dostali nabywcy przepustki sezonowej. Pozostali muszą poczekać tydzień, a wówczas otrzymają opcję odblokowania śmiałka z pomocą punktów prestiżu - waluty gromadzonej w trakcie zabawy lub kupowanej za prawdziwe pieniądze.

Ingerencja zaimplementowała również szereg poprawek. Udoskonalono między innymi balans poszczególnych klas postaci, a także wyeliminowano kilka błędów - na przykład na PC usunięto usterkę powodującą, że gracz stawał się niepokonany, gdy górna ramka w trybie okna została kliknięta i przytrzymana.

Pełna lista zmian i nowości dostępna jest we wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie gry.

Twórcy przygotowują jeszcze pięć aktualizacji skupiających się na PvP - po jednej na dany miesiąc. Ostatnia (Bravo 6) powinna więc zadebiutować w kwietniu przyszłego roku.

Szczegółów na temat dokładnej zawartości kolejnych łatek nie podano. Wiadomo jednak, że patche zaoferują między innymi następne klasy, mapy i tryby, w tym wariant rankingowy. Nie zabraknie też licznych poprawek.

Ghost Recon Wildlands wydano z kampanią fabularną i opcją kooperacji. Sieciową rywalizację dodano w ubiegłym miesiącu w formie bezpłatnej aktualizacji.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze