Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Wildlands - El Pulpo

Jak eskortować El Pulpo.

Gdy zhakujesz komputer Nidii w poprzedniej misji, pożycz stojący obok budynku z komputerem śmigłowiec i leć na miejsce kolejnego zadania - ostatniego w regionie Bervechos.

Leć niezbyt szybko, w miarę potrzeby omijaj wrogów, którzy mogą stać na bezdrożach. Wyląduj w odległości około 300 metrów od oznaczonych budynków i zacznij zbliżać się do nich na piechotę.

Drogę wyjazdową patroluje jeden strażnik - pozbądź się go, by nie przeszkadzał. Gdy zbliżysz się do budynków, komunikat w rogu ekranu zmieni się na „Chroń El Pulpo w drodze na lotnisko”. Wtedy od razu biegnij przez podwórze i wsiądź do auta z działkiem na dachu.

To auto, które musicie przejąć

Twoim zadaniem jest chronienie El Pulpo przed atakami członków kartelu, którzy będą starali się go zabić. Ta misja jest trudna i chaotyczna, jeżeli nie gramy ze znajomymi.

Gdy grasz z kolegami, wystarczy odpowiednio się rozdzielić i przygotować. Jeden towarzysz może jechać z tobą i obsługiwać działko, a pozostali mogą wziąć inny pojazd, albo nawet śmigłowiec, by ostrzeliwać wrogów od góry, czy też blokować wrogie pojazdy. Wspólna rozgrywka z innymi graczami to także łatwiejsze i bardziej precyzyjne prowadzenie ostrzału z auta.

Jeżeli jednak grasz sam z towarzyszami komputerowymi, nie będziemy ukrywać - musisz w dużej mierze liczyć na szczęście. Nam udało się osiągnąć sukces za trzecim razem. Niestety, El Pulpo też potrafi popełnić błąd. Może wjechać w ścianę budynku w miasteczku, albo wpaść w poślizg.

W każdym razie - musisz trzymać się blisko niego i jechać za nim. W ten sposób przejmujesz część obrażeń. Nie zwalniaj też ani trochę, ponieważ wtedy jest szansa, że po prostu strzały wrogów cię nie dosięgną.

W okolicach lotniska możesz już opuścić pojazd i po prostu biec za celem

Problem może pojawić się po drodze, choć nie musi. W zależności od tego, jak toczy się pościg, El Pulpo może być zmuszony do opuszczenia pojazdu. W takim wypadku też natychmiast wysiadaj, by pozbyć się wszystkich, którzy do niego strzelają. Puplo pobiegnie do pierwszego dostępnego w najbliższej okolicy auta i pojedzie dalej.


Spis treści: Ghost Recon Wildlands - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ghost Recon Wildlands - Dom DJ-a Perico


Gdy dotrzecie w okolice miasteczka, możesz spróbować opuścić pojazd. Będziesz mógł wtedy szybciej reagować na atakujących, a cel już się zbytnio nie oddali, tylko dotrze na lotnisko. Biegnij za nim, likwidując ewentualnych napastników. Poczekaj, aż El Pulpo pobiegnie do śmigłowca i odleci, a misja się zakończy.

To już koniec wątku fabularnego w tym regionie. Teraz polecamy udać się do prowincji Pucara na południe od regionu Itacua. Jak zwykle, zalecamy przelecenie nad terytorium nowej prowincji śmigłowcem lub samolotem, by odblokować punkty szybkiej podróży. Dopiero później wyląduj, by aktywować wątek główny.

O autorze

Komentarze