Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Gambit Królowej” powróci? Aktorka mogła się wygadać

Szybko usunęła wpis.

Anne Taylor-Joy, czyli aktorka odgrywająca główną rolę w serialu „Gambit Królowej”, mogła przypadkiem ujawnić, że hitowa produkcja doczeka się kontynuacji. Wysłany przez nią Tweet zniknął po kilku minutach, ale internautom udało się zrobić zrzuty ekranu.

Wiadomość była bardzo krótka i brzmiała po prostu „Gambit Królowej 2”. Ponieważ jednak aktorka rzadko korzysta z Twittera, posługując się raczej Instagramem, to wrzucony nagle post zyskał w ciągu kilku minut prawie 5 tysięcy polubień i kilkaset komentarzy. Już po kilkunastu minutach aktorka usunęła tweet.

Wiadomość widniejąca na profilu Anne Taylor-Joy (źródło: archive.org)

Oczywiście ze względu na brak oficjalnej zapowiedzi ze strony Netflixa, powstanie kontynuacji popularnego serialu nie jest pewne. Niemniej wiadomość od gwiazdy może stanowić pewną poszlakę, że prace nad kolejnymi losami Beth Harmon trwają, lub niedługo się rozpoczną.

Przypomnijmy, że serial opowiada o życiu młodej mistrzyni szachów Elizabeth, która próbuje odnieść sukces w świecie silnie zdominowanej przez męskich zawodników konkurencji. Z czasem zdobywa coraz większą popularność, ale pogłębiają się także jej problemy z alkoholem i lekami.

Produkcja zdobyła znaczną popularność, ale też bardzo przychylne oceny widzów oraz krytyków. Według serwisu Rotten Tomatoes, obraz uzyskał aż 96 procent pozytywnych ocen od recenzentów. Widzowie byli jedynie trochę bardziej surowi, przyznając produkcji równie imponujące 94 procent.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze