Skip to main content

Furiosa: Saga Mad Max - kiedy na HBO Max, Netflix, Disney+

Potencjalna data premiery w serwisach streamingowych.

W polskich kinach zawitał właśnie najnowszy film ze świata Mad Maxa, zatytułowany „Furiosa: Saga Mad Max”. Kwestią czasu jest pojawienie się produkcji również w serwisach streamingowych. W tym miejscu dowiesz się, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć film „Furiosa: Saga Mad Max” online w serwisach takich jak HBO Max, Netflix czy Disney+.


„Furiosa” zadebiutowała w polskich kinach 24 maja. Film został wyprodukowany przez studio Warner Bros. Pictures, wchodzące w skład przedsiębiorstwa Warner Bros. Discovery. Streamingowej premiery „Furiosy” należy więc się spodziewać w należącym do tejże firmy serwisie HBO Max.

Na tę chwilę oficjalna data premiery „Furiosy” w HBO Max nie jest jeszcze znana. Patrząc na inne produkcje studia, można jednak wywnioskować przybliżony termin. Wiele zależy tu od powodzenia filmu w kinach. Produkcje Warner Bros., które nie osiągnęły oszołamiającego wyniku w box office (np. „Aquaman i Zaginione Królestwo”, „Flash”) trafiały na HBO Max już po około 2 miesiącach. Na hity, które osiągnęły większy sukces frekwencyjny, musieliśmy czekać nieco dłużej. W przypadku „Diuny: Części drugiej” były to niecałe 3 miesiące, a w przypadku „Barbie” aż 4. „Furiosa: Saga Mad Max” pojawi się na HBO Max najprawdopodobniej w sierpniu 2024 roku.

„Furiosa” to piąty film wchodzący w skład serii „Mad Max”. Podobnie jak poprzednie części, został on wyreżyserowany przez George'a Millera. Tym razem mamy jednak do czynienia ze spin-offem, w którym nie zobaczymy postaci Maxa Rockatansky'ego. Główną bohaterką jest znana z „Mad Maxa: Na drodze gniewu” Furiosa. W postać tę wciela się Anja Taylor-Joy, a na ekranie towarzyszą jej Chris Hemsworth, Lachy Hulme, Nathan Jones, Tom Burke, Ayla Browne, Angus Sampson, Daniel Webber oraz Quaden Bayles.

Akcja „Furiosy” rozgrywa się 15 lat przed wydarzeniami z „Na drodze gniewu”, dlatego zdecydowano się obsadzić młodszą aktorkę. Wcześniej w Furiosę wcieliła się Charlize Theron. W produkcji dowiadujemy się więcej o tym, skąd pochodzi tytułowa bohaterka i w jaki sposób związała swój los z Nieśmiertelnym Joe.

Zobacz także